Colegiu Tehnic I.C. Bratianu -

Colegiul Tehnic Ion I.C. Bratianu. Timisoara, Jud. Timis. Patronul spiritual al scolii. Lista functiilor din unitate. Performante obtinute de elevi. Efective de elevi pe clase. Raport anual de evaluare interna. Raport anual de activitate. Raport anual de evaluare. AJOFM Cluj, in parteneriat cu Asociatia Inceptus Romania, se implica activ in orientarea profesionala a elevilor! Misiunea Colegiul Tehnic Ion I. C. Brătianu. Ne propunem ca școala să devină o instituție deschisă pentru toate nivelurile de fo.

OVERVIEW

This site colegiultehnicbratianu.info currently has an average traffic ranking of zero (the lower the more traffic). We have scanned zero pages within the domain colegiultehnicbratianu.info and found three websites linking to colegiultehnicbratianu.info. There are one contacts and locations for colegiultehnicbratianu.info to help you contact them. This site colegiultehnicbratianu.info has been on the internet for five hundred and forty-five weeks, fourteen days, twenty-three hours, and two minutes.
Locations
Online Since
Jan 2014

COLEGIULTEHNICBRATIANU.INFO RANKINGS

This site colegiultehnicbratianu.info has seen diverging levels of traffic all round the year.
Traffic for colegiultehnicbratianu.info

Traffic ranking (by month) for colegiultehnicbratianu.info

Traffic ranking by day of the week for colegiultehnicbratianu.info

COLEGIULTEHNICBRATIANU.INFO HISTORY

This site colegiultehnicbratianu.info was started on on January 23, 2014. As of today, it is five hundred and forty-five weeks, fourteen days, twenty-three hours, and two minutes old.
REGISTERED
January

LENGTH OF LIFE

YEARS
MONTHS
DAYS

Shine project

Best EU practices in HVET showcasing in Zwickau. Italian providers of EQF 5 programmes for Mechatronics strengthen their network. SHINE and the Riga conclusions 2015. Everything else is just information. This project has been f.

WHAT DOES COLEGIULTEHNICBRATIANU.INFO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of colegiultehnicbratianu.info Mobile Screenshot of colegiultehnicbratianu.info Tablet Screenshot of colegiultehnicbratianu.info

Remus Lucut

Donath 114/8

Cluj Napoca, Cluj, 300293

RO

COLEGIULTEHNICBRATIANU.INFO HOST

We observed that a single page on colegiultehnicbratianu.info took three thousand two hundred and sixty-five milliseconds to load. I could not observe a SSL certificate, so in conclusion our crawlers consider this site not secure.
188.215.51.242

NAME SERVERS

ns1.europadigitala.eu
ns2.europadigitala.eu

I detected that this website is using the nginx admin operating system.

Colegiu Tehnic I.C. Bratianu -

DESCRIPTION

CONTENT

This site colegiultehnicbratianu.info has the following on the web site, "Efective de elevi pe clase." We noticed that the webpage also said " Raport anual de evaluare interna." It also stated " AJOFM Cluj, in parteneriat cu Asociatia Inceptus Romania, se implica activ in orientarea profesionala a elevilor! Misiunea Colegiul Tehnic Ion I. Ne propunem ca școala să devină o instituție deschisă pentru toate nivelurile de fo."

SEEK MORE DOMAINS

Colegiul Tehnic Buzau Colegiul Tehnic Buzaus blog

Posted by colegiultehnicbuzau under Uncategorized. I wntd 2 go him ASAP, 2C my M8s again. 2day, I cam bk 2 skool. Movie video of the project. Posted by colegiultehnicbuzau under Uncategorized. DIALOG FĂRĂ FRONTIERE HRANĂ PENTRU TOŢI - Regulament de desfăşurare.

Colegiul Tehnic de transporturi si Constructii Iasi

Conditii specifice pentru ocuparea posturilor didactice vacante in anul scolar 2018-2019. 2013 privind desemnarea membrilor Comisiei Centrale şi a Comisiei de Contestaţii pentru aplicarea prevederilor Legii nr.

Acasă Colegiul Naţional Unirea

Pe fir de poveste, din adâncimi de timp, din seara de colindă, din amintirea ce picură în potirul timpului, din calendarul ce cu pas egal și indiferent măsoară timpul, Sfintele Sărbători ne învăluie în spiritul lor. Fie ca Sfintele Sărbători să vină cu daruri de suflet, iar anul ce bate la poarta timpului să vă aducă prosperitate şi frumoase împliniri profesionale! Corpul profesoral al Colegiului Naţional Unirea ,.